Safety Integrated: I/O ET 200

SIMATIC ET 200 nabízí obsáhlou škálu standardních a bezpečnostních IO modulů pro distribuované rozšíření SIMATIC S7-400F/FH a pro centrální distribuované rozšíření SIMATIC S7-300F.

Bezpečnostní a standardní I/O moduly mohou být ve stanicích ET 200M/ET 200S/eco a pro libovolně kombinovány. Jak bezpečnostní tak i standardní I/O moduly jsou připojeny přes stejný sběrnicový systém, to je PROFIBUS nebo Profinet s PROFIsafe profilem.

Pro maximální dostupnost provozu umožňují bezpečnostní I/O moduly v ET 200M redundantní konfiguraci. Spolu s redundantním PROFIBUS připojením tvoří základ pro Flexible Modular Redundancy™ (FMR). Redundantní architektura nabízí maximální dostupnost, protože toto opatření může kompenzovat poruchu CPU, PROFIBUS linky nebo signálního modulu.

Typické využití

Bezpečnostní systémy nabízejí maximální bezpečnost pro obsluhu, stroje a životní prostředí. Pomáhají předcházet nehodám a škodám vzniklým následkem poruchy. Všechny bezpečnostní moduly ET 200 diagnostikují interní a externí poruchy a jejich interní konfigurace je redundantní. Mají své vlastní testy a odpovídají nezbytným bezpečnostním požadavkům.

Přehled portfolia

Přehled produktů