Aktivní síťové prvky pro průmyslý Ethernet

SCALANCESiemens svým zákazníkům nabízí kvalitní aktivní síťové komponenty pro všechny úrovně komunikačních sítí ve všech oblastech průmyslu.

Pro tradiční oblasti výrobní a procesní automatizace a pro potřeby Profinet instalací jsou tou nejlepší volbou SCALANCE (www.siemens.cz/scalance) komponenty. Jednotný diagnostický koncept, integrace do Step7 a dlouhý životní cyklus jsou klíčovými parametry k úspěšnému nasazení v širokém spektru průmyslových aplikací. Od jednotlivých strojů až po rozsáhlé výrobní linky a páteřní celopodnikové sítě průmyslového Ethernetu.

RuggedComUvedením produktové řady RUGGEDCOM (www.siemens.cz/ruggedcom) navíc Siemens významně posílil svoji pozici v oblastech s vysokými nároky na široké rozsahy pracovních teplot, odolnost vůči rušení i nepříznivým podmínkám okolí. Typicky jsou tyto přepínače a routery používány pro oblast distribuce elektrické energie (IEC 61850-3, IEEE 1613 ), v dopravě (EN 50155) nebo pro okrajové oblasti průmyslových instalací s opravdu extrémními podmínkami při provozu.

Více informací o RuggedCom portfoliu naleznete na www.siemens.cz/ruggedcom

V případě dotazů na Ruggedcom síťové prvky nás kontaktujte na vladimir.sevcik@siemens.com.