Simatic MV325

Vysoce výkonná ruční čtečka s bezdrátovou komunikací pro 1D/2D kódy

Simatic MV325 Ruční čtečka Simatic MV325 je vysoce výkonné zařízení s bezdrátovou Bluetooth komunikací. Čtečka je vhodná pro štítky s vysokým kontrastem, ale je možné ji použít i pro specifické aplikace s kódy s malým kontrastem.

Čtečka Simatic MV325 je dodávána s dobíjecí stanicí, která v sobě integruje access point pro bezdrátové rozhraní čtečky a kabelové spojení USB s hostilem.

Simatic MV325 je navržen pro čtení do vzdálenosti 375 mm.

Výhody

  • Vysoký výkon, dokonce i v případě obtížně čitelných kódů,
  • Komplexní zpracování obrazu a technologie expozice,
  • Kódy je možné číst na široké paletě povrchů,
  • Vysoká rychlost čtení a spolehlivost rozpoznávání,
  • Průmyslové provedení díky své robustnosti a ergonomickému designu (žádné pohyblivé části, žádné tekuté čočky),
  • Konfigurace přes skenování dodaných datamatrixových kódů,
  • Jednoduchá integrace čtečky přes USB do IT systémů (např. PC) a HMI systémů (např. Simatic Touch Panel), stejně tak jako integrace do automatizačních systémů (např. S7) přes RS232.

Detaily

Simatic MV325 je odolná a vysoce výkonná čtečka průmyslových čárových a datamatrixových kódů, která pracuje ve vysokém rozlišení. Dokáže číst kódy se středním a vysokým kontrastem. Velikost buňky v maticovém kódu by měla být větší než 0,13 mm. Šířka čáry v čárovém kódu by měla být širší než 0,12 mm.

Dobíjecí stanice ruční čtečky Simatic MV325 komunikuje s počítačem přes USB. Ke komunikaci není potřeba použít žádný speciální software. Samotná stanice komunikuje s ruční čtečkou Simatic MV325 přes Bluetooth. Přečtený kód je přeposlán do dokovací stanice okamžitě po navázání bezdrátového spojení. Pokud spojení není dostupné, načtené kódy jsou ukládány v samotné čtečce. Jakmile se znovu naváže spojení s dobíjecí stanicí, načtené kódy jsou automaticky přeneseny do dokovací stanice.