Stykačové kombinace

Sestavy stykačů zapojené a zkoušené výrobcem

Stykačové kombinaceKromě širokého spektra samostatných přístrojů a jejich příslušenství, které si můžete snadno a rychle sami sestavit včetně elektrického a mechanického blokování, vám nabízíme zapojené a výrobcem zkoušené stykačové kombinace se střídavým nebo stejnosměrným ovládáním.

Tyto stykačové kombinace jsou kompletně sestaveny, zapojeny, zkoušeny a dají se optimálně kombinovat s ostatními přístroji modulárního systému SIRIUS druhé generace, jako např. s jističi motorů, jisticími nadproudovými relé nebo monitorovacími proudovými relé. Tak můžete zkrátit dobu a snížit výdaje související s projektováním, montáží a zapojováním.

Stykačové kombinace velikostí S00 a S0, tedy motorové vývody do 18,5 kW, můžete připojit také pružinovými svorkami.

Inovace Sirius - výkonové rozšíření modulárního systému Sirius o velikost S3!

  • Spínání, spouštění, jištění a monitorování do 55 kW (110 A)
  • Jednotná šířka všech přístrojů dané konstrukční velikosti. S00 a S0: 45 mm, S2: 55 mm, S3: 70 mm
  • Připojení k sítím AS-Interface nebo Profibus / Profinet prostřednictvím IO-Link
  • Monitorování stavů zařízení motorů do 80 A
  • Stykače pro spínání kondenzátorů do 75 kVAr
  • Podpora projektování: stažení dat pro vaše CAE / CAD systémy

Sestavení u zákazníka – tak jednoduché jak nikdy předtím!

Kromě sestav zapojených výrobcem, si můžete stykačové kombinace sestavit sami! Stykače 3RT2 vám nabízí jedinečnou příležitost: realizaci řídicích obvodů téměř bez zapojování a bez nářadí. Stačí zvolit vhodné moduly doplňkových funkcí (reverzace, hvězda-trojúhelník), nasunout na stykače a připojit. Propojování jednotlivých stykačů tak odpadá! To vše včetně řízení zpoždění, elektrického blokování a omezení přepětí na cívce stykače. Buď v provedení s paralelním připojením anebo s komunikací AS-Interface / IO-link.

Zatímco v hlavním obvodu můžete zvolit jeden ze tří osvědčených způsobů připojení šroubovými nebo pružinovými svorkami, popř. kabelovými oky a zkrátit dobu zapojování použitím propojovacích sad z nabídky příslušenství.

Odkazy

Údaje pro výběr a objednávku v katalogu Industry Mall

Reverzační stykačové kombinace

Stykačové kombinace hvězda-trojúhelník