Spínané zdroje SITOP

Se zdroji SITOP překročte mezery v napájení

Se zdroji SITOP překročte mezery v napájení

Se spínanými napájecími zdroji SITOP si můžete být jisti kvalitou a jistotou napájení pro vaše aplikace. Ve spojení s rozmanitým spektrem příslušenství, představují ideální řešení pro široké spektrum automatizačních úloh. SITOP nabízí zdroje v těchto řadách: LOGO Power jsou nejmenší , kompaktní a cenově výhodné zdroje. SITOP Compact je nová řada nápajecích zdrojů vyznačujících se malými rozměry, cenou a především nízkými ztrátami ve všech provozních režimech napájecího zdroje. Za zmínku stojí spotřeba 0,75 W v pohotovostním režimu! SITOP Modular nabízí komfortní provedení včetně možnosti modulárního rozšíření o funkce zálohování nebo signalizace stavu. Provedení pro proudy od 5A až do 40A. SITOP Smart jsou zdroje s extrémně malou šířkou! Kromě standardních provedení pro průmysl jsou k dispozici varianty s filtrem pro použití v budovách.

Zdroje v provedení S7-200, S7-300 jsou určeny pro napájení řídicích systémů, ale i dalších podobných aplikací. Rozměrově shodují s moduly řady Simatic S7-200/300.

Pro nestandardní napětí jsou v nabídce zdroje s nastavitelným výstupním napětím a zdroje pro napájení sběrnice AS-Interface (30 V DC).