Řídicí systémy SINUMERIK 828

Kompaktní řídící systémy pro sériové koncepce strojů

Robustní, bezúdržbový a nejvýkonnější řídící systém v kompatkní třídě

Přední ovládací panel vyrobený z hořčíkové slitiny obsazení, panel na bázi CNC design vyžaduje méně rozhraní spolu s vysokým stupněm ochrany, aby SINUMERIK 828 řadiče spolehlivý partner také v drsných podmínkách. Při použití konfigurace s pasivním chlazením bez pevného disku a paměťové technologie NV-RAM bez záložního akumulátoru, SINUMERIK 828D a 828D SINUMERIK BASIC jsou zcela bezúdržbové CNC systémy.

Standardizovaný pro soustružení a frézování

Díky technologii specifický software systému SINUMERIK 828D a 828D SINUMERIK BASIC jsou ideální pro standardizované soustružení a frézování stroje. Oblast působnosti sahá od svislých a základních horizontálních obráběcích center - včetně MoldMaking aplikací - až soustružnických obráběcích center s protivřetena, poháněnými nástroji a Y osou.

Uživatelsky příjemný

Řídící systém s plnohodnotnou QWERTY CNC klávesnicí s krátkým zdvihem kláves spolu s vysokým rozlišením 8,4 "/ 10,4" TFT barevný displej umožňuje pohodlně pracovat s SINUMERIK 828D a 828D SINUMERIK BASIC. USB, CF Card čtečka a RJ45 rozhraní na předním ovládacím panelu umožňují rychle a pohodlně přenášet CNC data.

Škálovatelný výkon CNC

Kromě dvou výkonových verzí SINUMERIK 828D CNC, SINUMERIK 828D BASIC poskytuje záznam příznivě-cenově do kompaktní třídy. To znamená, že nejsilnější kompaktní třída CNC řídícího systému se perfektně hodí k výkonu požadované pro standardizované koncepce stroje.