Asynchronní elektropřevodovky MOTOX

Spolehlivé elektropřevodovky s vysokou účinností o výkonech od 0,09 kW do 200 kW pracující se jmenovitým momentem až 20 000 Nm

Elektropřevodovky nabízí plné řešení pro úlohy, kde je třeba dosáhnout nízkých otáček a vysokých kroutících momentů. Dokáží spolehlivě pracovat i v náročných podmínkách. Díky integrovaným jednotkám energeticky úsporných motorů v EFF1 i EFF2, jsou také pohony s vysokou účinností, a jsou šetrné k životnímu prostředí. Spektrum elektropřevodovek zahrnuje všechny typy pohonných mechanismů od čelních-, plochých-, kuželočelních- až po šnekové elektropřevodovky. Pokrývají výkony od 0,09kW … do 200kW a pracují se jmenovitým momentem až 20.000Nm.

MOTOX nabízí kompletní spektrum elektropřevodovek. Naše portfolio zahrnuje všechny běžné typy převodovek a pokrývají všechny možnosti využití pohonů. Zde naleznete vhodné řešení pro každou úlohu a vyberete si mimo jiné pohony s vyššími kroutícími momenty oproti doposud dostupným na našem trhu.

Elektropřevodovky mohou pracovat v rozsahu výkonů do 200kW a jmenovitého momentu do 20.000Nm jako čelní-, ploché- a kuželočelní. Provedení šnekových elektropřevodovek zahrnuje výkony do 11kW jakož i jmenovité momenty 1.590Nm.

Elektropřevodovky splňují všechny potřebné mezinárodní normy:

  • Standardní motory odpovídají IEC/EN normám,
  • Pro export na trhy NAFTA(USA, Kanada, Mexiko) nabízíme motory v následujících normách: elektrická norma NEMA, UL, CSA,
  • Pro exporty do Číny splňujeme normu CCC, pro export do Ruska normu GOST-R,
  • Pro úsporu energie dodáváme elektropřevodovky s motory ve vysoké účinnosti EFF1 a EFF2.

Jejich síla do budoucna

Vysoké kroutící momenty

Naše nové elektropřevodovky řady MOTOX přesvědčují vynikajícími technickými vlastnostmi. Těch dosahují především díky kroutícím momentům do 20.000Nm a díky vyšším jmenovitým momentům při menších konstrukčních velikostech jako elektropřevodovky konkurence. Tím získáváte lepší provozní součinitel a tak větší disponibilitu a provozní bezpečnost.

Vyšší převodové poměry

Díky našemu speciálnímu konstrukčnímu provedení dosahujeme vyšších převodových poměrů. To vede u mnoha aplikací k ekonomickému řešení. Úsporu v nákladech také získáte, když volíte při zachování převodových poměrů místo 4-pólových standardních motorů 6- nebo 8-pólový Motor.

Tišší elektropřevodovky

Na zákaldě snížení obvodových rychlostí na prvním stupni jsme drasticky redukovali vznik případných hluků.

Vysoká flexibilita

Co Vám dále nabízíme: Náš kompletní program nabízí díky stavebnicovému systému pro elektropřevodovky libovolné kombinace. Mohou být sestavena obvyklá provedení ale i různé nástavbové varianty pro elektropřevodovky. Pohony můžeme libovolně kombinovat, a přizpůsobit tak pohon různým situacím.
Na straně motoru je MOTOX modulárně a logistickycky optimalizován. Přídavné jednotky jako brzdy, cizí chlazení a čidla mohou být taktéž použity díky přídavné hřídeli na rotoru.