Systém SIMOCODE pro - Přehled

SIMOCODE pro je rozdělen do funkčně odstupňované řady přístrojů:

SIMOCODE pro S

Jako chytrý a kompaktní systém řízení motorů usnadňuje vstup do managementu motorů. Skládá se ze základní jednotky a volitelného přídavného modulu, které vám nabízejí flexibilní, cenově výhodné základní řešení s připojením na PROFIBUS. Nejdůležitější požadavky na řízení, hlídání a ochranu motoru jsou přitom integrovány: od jednoduché ochrany proti přetížení až po komplexní ochranu motorových vývodů s přímým, reverzačním nebo Y/D spouštěním, včetně termistorové ochrany motoru a hlídání zemního spojení.

SIMOCODE pro V

Jako variabilní a inteligentní systém nabízí ještě více funkcí. Se základní jednotkou a maximálně pěti přídavnými moduly můžete těžit z mnoha dalších předností: např. detekce napětí a činného výkonu, bezpečnostní vypnutí a připojení na PROFINET.

SIMOCODE pro je flexibilní a modulární systém řízení nízkonapěťových motorů. Může být snadno a přímo připojen k automatizačnímu systému přes PROFIBUS, PROFINET nebo Modbus a pokrývá všechny funkční požadavky mezi motorovým spouštěčem a automatizačním systémem – včetně bezpečného odpojení motoru. Navíc SIMOCODE pro v jednom přístroji kombinuje všechny požadované ochranné, monitorovací, bezpečnostní a řídicí funkce. Systém řízení motoru tímto pomáhá zvýšit kvalitu řízení procesu a současně redukovat náklady – od plánování přes instalaci až po provozování nebo servis zařízení nebo systému.

Možnosti rozšíření SIMOCODE pro S SIMOCODE pro V PB 1 SIMOCODE pro V PN 1
Ovládací panel: X X X
Ovládací panel s displejem: -- X X
Modul měření proudu: X X X
Modul měření proudu/napětí: -- X X
Oddělovací modul: -- X X
Přídavné moduly (počet)
Multifunkční modul: 1 -- --
Digitální modul: -- 2 2
Bezpečnostní digitální modul 2: -- 1 1
Analogový modul: -- 1 2
Modul zemního spojení: -- 1 1
Teplotní modul: -- 1 2
X = lze; -- = nelze

  1. Při použití ovládacího panelu s displejem a/nebo oddělovacího modulu je potřeba zohlednit omezení počtu připojitelných přídavných modulů.
  2. Bezpečnostní digitální modul může být použit namísto jednoho z obou digitálních modulů.

 

Systém SIMOCODE pro – základní systém a volitelné přídavné moduly: