Parametrizační a diagnostický software SIRIUS Safety ES

Jedno projekční prostředí pro bezpečnostní relé 3SK2 a modulární bezpečnostní systém MS 3RK3

Software Sirius Safety ES nutný k vytvoření bezpečnostních řídicích funkcí pomocí softwarově parametrovatelných bezpečnostních relé 3SK2, popř. modulárního bezpečnostního systému MSS 3RK3. Zdlouhavou a pracnou realizaci bezpečnostních funkcí pomocí jednotlivých bezpečnostních relé nahrazuje operativním parametrováním. Pracuje s připravenými funkčními bloky, které reprezentují jednotlivé bezpečnostní funkce. Jejich umístěním na pracovní plochu a propojením s dalšími funkčními bloky pomocí logických operátorů, časových funkcí nebo klopných obvodů je možné vytvářet také složitější bezpečnostní systémy strojních zařízení.

Uživatel vybírá z knihovny bezpečnostní řídicí funkce, logické operátory a další doplňkové funkce, které zajistí realizaci požadovaného zapojení. Software podporuje testování vytvořené konfigurace a sledování změn stavů na vstupech a výstupech jednotlivých funkčních bloků. Tím se usnadňuje a zkracuje uvádění do provozu.

Software Sirius Safety ES představuje rovněž účinný diagnostický nástroj, protože stavy funkčních bloků se dají sledovat on-line. Kromě toho software vytváří dokumentaci bezpečnostních řídicích funkcí.

Charakteristické vlastnosti:

  • Jednoduché projektování, nastavení parametrů a uvedení do provozu
    Software obsahuje všechny běžné bezpečnostní řídicí funkce, logické operátory a doplňkové funkce
  • Spojování jednotlivých bloků do funkčních celků
    propojení bloků na pracovní ploše metodou drag&drop
  • Komfortní obsluha
    Přehledná uživatelská plocha na monitoru dovoluje parametrování, testování a sledování vytvořené aplikace

Stažení

Trial verze licence Premium softwaru SIRIUS Safety ES

Zkušební verzi licence Premium je možné používat zdarma po dobu 14 dní od instalace. Další používání je podmíněno zakoupením licence Basic, Standard nebo Premium a zadáním zakoupeného licenčního klíče.

https://support.industry.siemens.com/cs/cz/en/view/109477416

Údaje pro výběr a objednávku v katalogu Industry Mall:

Sirius Safety ES