Přípojnicový systém rozšířený o datovou komunikaci

Dokonalá kombinace efektivity a flexibility

Hlavní parametry, přednosti:

  • Kdykoliv je k dispozici informace o stavu spínacích přístrojů,
  • Vysoký komfort propojení je základem automatizace řízení provozu,
  • Dokonalý systém umožňuje dálkové monitorování.

Inteligentní rozvody pro distribuci energie

Inteligentní rozvody pro dálkové monitorování a ovládání jsou posledním trendem v rozvodných sítích v průmyslových objektech a moderních komerčních budovách. Nabízí se optimální řešení pro požadavky transparentního spínání zátěží, sledování stavu spotřebičů a přenosu dalších dat u přípojnic systému BD01, BD2, LD a LX.

Všestranné využití pro napájení průmyslových rozvodů

Kombinace odbočných skříní s doplňkovými přístrojovými skříňkami, vybavenými komponenty sběrnicových systémů různých výrobců, umožňuje síťové propojení všech sekcí instalovaných rozvodů. Od ovládání osvětlení, přes spínání a signalizaci, až po měření spotřeby – to vše je jednoduše implementovatelné do přípojnicových systémů SIVACON 8PS.

Řešení šité na míru dle individuálních potřeb zákazníka

S řídicími systémy GAMMA instabus pro řízení budov je v jednotlivých prostorách možné spolehlivě a úsporně ovládat režimy osvětlení, stínící techniky či regulovat klima. Také ovládání osvětlení pomocí standardu DALI může být začleněno do systémů řízení budov. GAMMA instabus je založen na celosvětovém standardu KNX.

Schopnost trvalé komunikace

Komunikační rozhraní AS-Interface najde využití, díky své robustní konstrukci a rychlé montáži, zejména v průmyslových aplikacích. Dálkovým monitorováním a ovládáním spotřebičů je pak možné rychle přestavět požadované parametry zařízení nebo napravit chyby a mít trvale pod kontrolou průběh výrobního procesu.

Schopnost datové komunikace přípojnicových systémů otevírá nové možnosti v průmyslových rozvodech i komerční výstavbě:

Klikněte pro zvětšení