SINUMERIK 828D BASIC M

SINUMERIK 828D BASIC M – top řídící systém pro frézky - můžete provádět všechny možné vrtání a frézování, které mohou, samozřejmě, také být provedena na válcových obrobcích - což zajišťuje vynikající využití stroje. I pro MoldMaking aplikací, nepotřebujete specifický CNC řídící systém. Lepší výkon systému SINUMERIK 828D BASIC M zajišťuje zrcadlově hladké povrchy spolu s kratším časem obrábění. S energetického balíčku perfektně přizpůsobené zahrnující SINAMICS S120 Combi, motory krmiva a vřetena, můžete ovládat frézku s vysokým výkonem. Superior osy a dynamický výkon vřetena, jakož i vynikající výkon vřetena v širokém pásmu otáček zajistí vysoký výkon a perfektní obrobků.

Typické oblasti použití

Standardní moderní frézovací stroje.

Technický přehled

Kompaktní, robustní a bezúdržbový ovládací CNC panel až pro pět os / vřeten. Programování v G-kódu, programGUIDE (podpora technologie cyklus) nebo ShopMill workstep programování je z možností zadávaní programu. Inteligentní kinematické transformace a unikátní rozsah technologických cyklů.Když je v kombinaci s SINAMICS S120 Combi jako pohon pro kompaktní soustružení a frézování strojů, perfektní výsledky systému.

Výhody

  • Maximální přesnost obrobku s minimem času pro obrábění pomocí výkonných CNC funkcí v kombinaci s jedinečným 80-bitové přesnosti NANOFP a technologických MDynamics balíček SINUMERIK poskytují nové funkce Advanced Surface,
  • Failsafe a intuitivní nastavení procesů - zajišťuje pohodlnou obsluhu CNC rozhraní SINUMERIK Operate,
  • Efektivní programování a obrábění velkých sériových dílů a součástek díky flexibilní CNC programovací jazyk a unikátní ShopMill workstep programování.