SIMATIC S7-300 Starterkit 2009

Jenoduchý a cenově výhodný začátek s řízením SIMATIC

S7-300 StarterkitUž jste slyšeli o všech výhodách řízení SIMATIC, ale ještě jste jej osobně nevyzkoušeli? Nyní je ten správný čas začít. Starterkit 2009 je tu pro Vás!

Objevte svět SIMATIC, jednodušší už to být nemůže. SIMATIC S7-300 Starterkit 2009 obsahuje vše co je třeba pro snadný začátek: S7-300 Compact CPU s kompletním příslušenstvím, standardní vývojové prostředí STEP 7 a kompletní sadu dokumentace. Jsme přesvědčeni, že si tento způsob práce oblíbíte a úlohy z oblasti průmyslové automatizace vyřešíte rychle a spolehlivě.

S7-300 Starterkit 2009 Vám ušetří více než 40% pořizovacích nákladů

Hardware – CPU 313C

SIMATIC S7-300 je nejúspěšnějším programovatelným automatem na trhu. Starterkit 2009 obsahuje atraktivní model CPU 313C: dostatečně rychlý procesor a kompaktní provedení CPU nabízí 24 digitálních vstupů a 16 digitálních výstupů, dále 5 analogových vstupů a 2 analogové výstupy, vše je již integrované v jediném bloku. Dále tato jednotka nabízí nejpoužívanější funkce jako rychlý čítač, pulsní výstup s PWM, PID regulaci apod. Pracovní pamět (64 kB) lze zálohovat prostřednictvím MMC (Micro Memory Card) a není tedy potřeba žádná baterie pro zálohování RAM. Tímto významně klesají nároky na pravidelnou údržbu řídicího systému.

Software - STEP 7

Při řešení projektů z oblasti průmyslové automatizace potřebujete software, který Vám zajistí adekvátní podporu ve všech projektových činnostech (konfigurace hardware, programování a multi-uživatelský přístup, topologie komunikačních sítí/propojení, tvorba dokumentace, spojení s vizualizací apod). Všechny komponenty musí hladce spolupracovat a být rychle a jednoduše k dispozici. SIMATIC Software je univerzální konfigurační a vývojové prostředí pro všechny řídicí prvky SIMATIC od programovatelných automatů, přes embedded systémy až po aplikace na klasických PC s uplatněním jak ve strojní výrobě tak v oblasti řízení kontinuálních technologických procesů. SIMATIC Software se základním balíčkem STEP 7 a jeho rozšiřitelnými moduly poskytuje kompletní podporu během celého výrobního cyklu – od plánování, přes realizaci, testování až po servis.

Dokumentace

Poznávejte STEP 7 a CPU 313C postupně krok za krokem. Tzv. „Getting Started“ materiály Vám usnadní prostudování kompletních manuálů a odkryjí Vám základní postupy. To vše jednoduše a rychle na praktických příkladech. K dispozici máte rovněž technickou podporu jak v České republice tak i celosvětovou, která funguje nepřetržitě 24hodin.

Dokumentace

  • CPU 313C včetně Micro Memory Card a konektorů pro připojení vodičů
  • S7 PC-Adapter (USB) s příslušnou SW podporou
  • DIN lišta pro CPU
  • dokumentace, CD-ROM SIMATIC Manual Collection
  • SIMATIC STEP 7 V5.4
  • praktický plastový kufr

Obj.č.: 6ES7313-5BF03-4YB0