Parametrování, projektování a vizualizace SIRIUS

Naše nabídka softwaru pro parametrování, projektování a diagnostiku přístrojů Sirius vám poskytuje přidanou hodnotu. Přehledné uspořádání dostupných funkcí a parametrů na monitoru vám zjednoduší projektování a zkrátí uvádění do provozu. K dispozici máte také přehled diagnostických a poruchových hlášení. Další výhodou je jednoduché získání licence zvoleného softwaru, který je zpravidla k dostání ve třech variantách s různým rozsahem funkcí.

Přístroje jsou vybaveny systémovým rozhraním, které slouží k propojení se sériovým nebo USB rozhraním vašeho počítače.Propojovací kabel ani adaptér pro připojení k USB nejsou obsaženy v dodávce softwaru. Licence Premium podporují propojení PC s komunikačním rozhraním Profibus-DP na vašem přístroji.

Nástroje:

 • Soft Starter ES
  Uvádění do provozu, nastavení parametrů, diagnostika a měření pro Softstartéry 3RW44.
 • STS – Simulations Tool for Softstarters
  Simulace rozběhu motoru řízeného softstartérem, návrh vhodného softstartéru na základě zadaných parametrů motoru a zátěže.
 • Motor Starter ES
  Uvádění do provozu, nastavení parametrů, diagnostika, měření a dokumentace nastavených hodnot pro spouštěče motorů ET 200S, ET 200pro a M200D.
 • Sirius Safety ES
  Nastavení parametrů, vytvoření bezpečnostních řídicích funkcí, testování, uvádění do provozu a diagnostika modulárního bezpečnostního systému MSS 3RK3.