Technika pohonů

Pohony pro každou aplikaci

Horizontální integraceSiemens nabízí všechny základní prvky pohonu:

Tyto komponenty jsou vzájemně dokonale sladěny. Pro široké spektrum použití máme připraveny standardizovaná řešení se všemi potřebnými komponenty. Žádný další hráč na tomto poli nenabízí tak kompaktní portfolio produktů.

Akcelerujte svoji výrobu použitím našich řešení pohonů
 
Vertikální integrace

Vertikální integrace začlení pohony do struktury řídících automatů Simatic, panelů a vizualizací, včetně nadřízených systémů řízení a sledování. Naše integrované pohony se stávají součástí TIA (totálně integrované automatizace), která přináší značné výhody jak při implementaci, vlastní produkci, tak i při údržbě a diagnostice pohonů.
 
S TIA Portálem ušetříte čas nejen při projektování…
 
Životní cyklus

Nezapomínáme ani na faktor času. Údržbu software a servisní služby poskytujeme během celého životního cyklu produktu. Náš cíl směřuje k maximálnímu využití možností a schopností komponent po celou dobu nasazení. Naše IDS (Integrované systémy pohonů) poskytují záruku maximálního užitku.
 
IDS redukuje náklady na údržbu
 


Nahlédněte na naše realizace
ve světě IDS.

Otevřít


Siemens kombinuje průmyslová know-how a IDS. Integraci pohonů (IDS) vyřešíme i velmi specifické požadavky zákazníka. Rádi Vám naše standardizovaná řešení představíme.

Otevřít