Logický modul LOGO!

Univerzální modul s klávesnicí, displejem a podporou Ethernetu

LOGO! od společnosti Siemens – jasná volba

LOGO! od společnosti Siemens přináší funkce, které potřebujete, za cenu, kterou si můžete dovolit! Je jako stvořené pro jednoduché aplikace, jako jsou řízení osvětlení v budovách, bazénové technologie, řízení teploty a řízení malých strojů. S 8 základními funkcemi a 30/35 speciálními funkcemi LOGO! nahrazuje velké množství konvenční spínací techniky.

LOGO! 8 – Nová generace, nové funkce, nové možnosti

LOGO8LOGO! 8 představuje novou generaci úspěšného logického modulu, která kombinuje výhody předchozích verzí do jednoho modulu. LOGO! 8 přináší nový displej s barevným podsvětlením, zjednodušené programování a podporu komunikace po Ethernetu na všech základních modulech. Novinkou, která otevírá dveře zcela novým možnostem použití LOGO! je možnost vzdáleného ovládání a monitorování pomocí integrovaného webového serveru a nového GSM komunikačního modulu CMR2020. Více

  • Prospekt LOGO!8 v2
  • Prospekt LOGO!8 v2
  • Přehledové informace malého řídicího systému LOGO!...
  • 855,0 KB Velikost:  Verze: 2017,  Jazyk: CZ

Aktualizace LSC 8.0 na 8.1

Pro správné spojení s novým LOGO!8 FS:04 je třeba aktualizovat Logosoft, aktualizace stanujte z webu: v části Upgrades.

Nový firmware FS.04 pro LOGO!8

Od listopadu 2016 je LOGO!8 dodáváno s novým firmwarem, pro jeho programování je potřeba Servispack 1 pro LogoSoft. Na verzi LogoSoft 8.1 aktualizujete pomocí Update centra v záložce nápověda. Více o nových možnostech verze FS.04 se dozvíte zde.