Průmyslové počítače

Provedení BOX a RACK, panelová PC

Průmyslová PC

Průmyslová PC (IPC) řady Simatic PC jsou určená pro použití v průmyslových aplikacích k řízení a vizualizaci průmyslových procesů i k provozování dalších softwarových aplikací. Simatic PC společně s osvědčenými vývojovými nástroji a dalším Simatic softwarem představují ideální základnu pro moderní, náročná i speciální, zakázková řešení.

Robustní, průmyslová konstrukce s vysokou odolností proti otřesům, vibracím a elektromagnetickému rušení, široké rozpětí provozních podmínek, integrované kontrolní funkce, množství integrovaných rozhraní, moderní PC technologie s možností rychlého a pružného servisu, volné sloty pro rozšiřitelné moduly a zajištěná dodávka náhradních dílů, to vše jsou vlastnosti které jsou při průmyslových aplikacích nezbytností.

Kromě uvedeného hardwaru nabízí firma Siemens i související služby, mezi něž patří dostupnost služeb servisu po celém světě, či garance dostupnosti náhradních dílů po dobu nejméně 5-ti let po ukončení prodeje daného typů PC (platí pro většinu typů).

Robustnost

Konfigurovatelnost

Kvalita

Ochrana životního prostředí

“Ready-to-run” embedded IPC bundles a cenově výhodné HMI software balíčky společně s IPC

Distribuované ovládání

Flat Panel monitory

Simatic PC DiagMonitor – komplexní diagnostika

SIMATIC IPC Image & Partition Creator: Back-up a partition management software

Originální příslušenství: Robustní a testované pro Simatic IPC