Kompletní hnací ústrojí - od motorů IE3 po spínací přístroje Sirius

Proč k sobě přístroje Sirius a nové motory IE3 tak dobře pasují? Proč toto umí nabídnout jen Siemens?

Jednoduchý, efektivní a vždy aktuální - modulární systém SIRIUS

Konstrukce rozvaděčové skříně musí umožňovat rychlou, jednoduchou, flexibilní a prostorově úspornou montáž. Jak toho lze dosáhnout? Díky jedinečnému modulárnímu systému Sirius, který nabízí vše, co potřebujete pro spínání, ochranu a spouštění motorů a zařízení – a samozřejmě je „IE3 ready“. Jinými slovy to znamená, že lze použít modulární řadu standardních komponent až do 250 kW / 400 V v pouhých sedmi konstrukčních velikostech, které jsou spolu dokonale sladěné a většinou používají stejné příslušenství. Až tak jednoduchá může být průmyslová spínací technika.

Sirius - montáž a manipulace

Sirius znamená i stále méně potřebné kabeláže: chcete rychlou, snadnou a bezchybnou instalaci? Náš modulární systém Inovace Sirius výrazně snižuje složitost plánování a nároky na instalaci. To je zejména podpořeno inovativním designem systému, kompatibilními systémy propojení i spoustou funkcí, které jsou integrované do základního přístroje.

Sirius - monitorovací systém

Zvýšená dostupnost a ochrana investic prostřednictvím integrovaného systému monitorování: monitorovací relé Sirius hlídají nejen motor, ale i celý systém nebo řízený proces např. proti nadproudu nebo při poklesu proudu, při přerušení vodiče nebo výpadku fáze. Například snížení odběru nebo naopak přetížení motoru je rychle detekováno a včas signalizováno. Monitorovací proudové relé 3RR2 pro sledování proudu je integrované přímo do spotřebičového vývodu. Jednoduše zapojte do stykače: click and go.

Sirius - plánování a projektování

Elektrické plánování na dosah ruky: za zvláštní zmínku stojí poskytování komplexních CAx dat pro přímý přenos do inženýrských programů. To zahrnuje mj. technické informace (např. manuály, datové listy, návody k obsluze, technická a obchodní kmenová data) a grafická data (např. rozměrové výkresy, 3D modely, schémata zapojení). Tímto patří těžkopádné a pracné shromažďování informací o produktech z tištěné dokumentace k minulosti - stejně jako manuální zadávání dat produktu.

www.siemens.com/cax

Modulární systém Sirius

Zde nalezne veškeré informace o všech vlastnostech modulárního systému Sirius. Objevte komplexní portfolio včetně nových návrhů a nechte se inspirovat spínací technologií Siemens Industrial Controls.

Sirius modular system